gov.ua
державні сайти України

Рішення виконавчого комітету

Дата: 01.02.2019 15:09

10 січня 2019 року                                                                                                             № 2

Про  визначення  видів безоплатних суспільно-корисних  робіт

для    порушників,   на    яких   судом    накладено

адміністративне стягнення у вигляді громадських

робіт та засуджених до покарання у вигляді

громадських робіт та  переліку об’єктів

для   відбування порушниками та засудженими

громадських робіт на 2019 рік

Розглянувши запит Борзнянського районного сектору з питань пробації, щодо визначення  згідно зі ст. 30-1, 321-1 Кодексу України та ст. 39 Кримінально-виконавчого Кодексу України про адміністративні правопорушення видів безоплатних суспільно-корисних робіт для засуджених та порушників, яких судом притягнуто до кримінальної відповідальності у виді громадських робіт та на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та переліку об’єктів для відбування засудженими та порушниками громадських робіт, виконком міської ради В И Р І Ш И В:

1. Затвердити перелік підприємств, установ, організацій, на яких засуджені та порушники, яких судом притягнуто до кримінальної відповідальності у виді громадських робіт та на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, будуть відбувати громадські роботи на 2019 рік,                  (додаток 1).

2. Затвердити перелік об’єктів для відбування засудженими та порушниками громадських робіт на 2019 рік, (додаток № 2).

3. Затвердити види безоплатних суспільно-корисних робіт для засуджених та поршників, яких судом притягнуто до кримінальної відповідальності у виді громадських робіт та на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на 2019 рік, (додаток 3).

Міський голова                                                                   А.М.Койда

№ 2  від 30 січня 2019 року

Перелік

підприємств, установ, організацій, на яких засуджені та

порушники, яких судом притягнуто до кримінальної відповідальності

у вигляді громадських робіт та на яких накладено адміністративне

стягнення у вигляді громадських робіт будуть відбувати

громадські роботи на 2019 рік

Найменування організації, підприємства, установи

КП «Борзна-Комунальник»

вул. Ганни Барвінок, 36-а

Секретар міської ради                                                  Н.А.Хавило

№ 2 від 30 січня 2019 року

Перелік об’єктів

для відбування громадських робіт на 2019 рік

1. Території підприємств, установ, організацій, визначених у додатку                   1 цього рішення та закріплені за ними території.

2. Об’єкти благоустрою міста Борзна та сіл Кинашівка, Забілівщина, а саме:

- парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики;

- майдани, вулиці, провулки, в’їзди, проїзди тощо;

- дороги, узбіччя доріг, пішохідні доріжки;

- пляжі, зони відпочинку;

- кладовища;

- пам’ятники загиблим воїнам;

- прибудинкові території багатоквартирних житлових будинків;

- мости;

- автобусні зупинки.

Секретар міської ради                                                   Н.А.Хавило

№  2 від 30 січня 2019 року

Види безоплатних суспільно-корисних робіт

для засуджених та порушників, яких судом притягнуто

до кримінальної відповідальності у вигляді громадських робіт та

на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді

громадських робіт на 2019 рік

1. Прибирання визначених обєктів від сміття.

1. Очистка визначених обєктів від снігу та льоду у зимовий період.
  2. Влаштування   і   впорядкування   клумб   та   квітників   на    визначених

об’єктах.

4. Підсобні та допоміжні роботи під час виконання обов’язків працівниками підприємств, установ, організацій, визначених у додатку 1 цього рішення.

Секретар міської ради                                                         Н.А.Хавило

30 січня 2019 року                                                                                                             № 3

Про  визначення  видів оплачуваних суспільно-корисних  робіт

для    порушників,   на    яких   судом    накладено

адміністративне стягнення у вигляді громадських

робіт    та    переліку    об’єктів    для   відбування

порушниками громадських робіт на 2019 рік

Розглянувши запит Борзнянського районного сектору з питань пробації, щодо визначення  згідно зі ст. 31-1, 325-1  Кодексу України про адміністративні правопорушення видів оплачуваних суспільно-корисних робіт для засуджених та порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та переліку об’єктів для відбування порушниками громадських робіт, виконком міської ради В И Р І Ш И В:

1. Затвердити перелік підприємств, установ, організацій, на яких порушники, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, будуть відбувати громадські роботи на 2019 рік. (додаток 1).

2. Затвердити перелік об’єктів для відбування порушниками громадських робіт на 2019 рік. (додаток № 2).

3. Затвердити види безоплатних суспільно-корисних робіт для поршників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на 2019 рік. (додаток 3).

№ 3  від 30 січня 2019 року

Перелік

підприємств, установ, організацій, на яких порушники,

на яких судом накладено адміністративне