Про скликання позачергової 27 сесії 7 скликання міської ради

Дата: 11.02.2019 13:31

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11 лютого 2019 року                                                                                                                                            № 1

Про скликання позачергової 27 сесії

7 скликання міської ради

Відповідно до п. 5, ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні» скликати позачергову 27 сесію міської ради 7 скликання 14 лютого 2019 року  о 1000 годині в приміщенні Борзнянської міської ради.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про передачу до спільної власності територіальних громад району майна дошкільних навчальних закладів.

2. Про передачу до спільної власності територіальних громад району майна закладів культури.

3. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги.

4. Про затвердження міської Програми з розвитку інтересу до вивчення української мови та підтримки обдарованої шкільної молоді.

5. Про внесення змін у штатний розпис Борзнянської міської ради.

6. Про внесення змін до рішення міської ради № 4-ХХVІ/VІІ року «Про міський бюджет на 2019 рік».

7. Земельні питання.

8. Про внесення змін до статуту ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго».

9. Інші питання.

Міський голова                                                                       А.М. Койда