gov.ua
державні сайти України

рішення позачергової 27 сесії 7 скликання

Дата: 19.03.2019 15:30

позачергової  двадцять  сьомої  сесії  сьомого  скликання

від 14 лютого 2019 року                                                                                                                        № 4-ХХVІІ/VІІ

Про затвердження міської Програми з розвитку

інтересу   до   вивчення   української   мови   та

підтримки обдарованої шкільної молоді

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування                   в Україні»,  міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму з розвитку інтересу до вивчення української мови та підтримки обдарованої шкільної молоді (Програма додається).

2. Фінансовому відділу міської ради забезпечити фінансування даної програми.

3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально – економічного розвитку.

Міський голова                                                                А.М. Койда