gov.ua
державні сайти України

рішення позачергової 27 сесії 7 скликання

Дата: 19.03.2019 15:31

позачергової  двадцять  сьомої  сесії  сьомого  скликання

від 14 лютого 2019 року                                                                                                                        № 5-ХХVІІ/VІІ

Про внесення змін до штатного розпису

виконавчого     апарату     Борзнянської

міської ради

Відповідно до п. 5  статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України  № 174 від 07.02.2007р. «Про затвердження типових штатів працівників органів місцевого самоврядування», заслухавши міського голову щодо внесення змін до структури апарату виконавчих органів  та забезпечення належної роботи міською радою здійснення повноважень, наданих їй Конституцією України та законами України, міська  рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до штатного розпису виконавчого апарату міської ради, а саме:

1.1. Назву посада інспектор міської ради перейменувати – на інспектор – діловод;

1.2. Посада інспектор міської ради перейменувати – на інспектор по благоустрою міста.

2. Ввести з 15 лютого 2019 року посади у штатний розпис міської ради:

2.1. Головний спеціаліст – бухгалтер 1(одна) штатна одиниця;

2.2. Фахівець з публічних закупівель 1(одна) штатна одиниця

3. Головному спеціалісту-юрисконсульту Тарасенко Г.М. привести у відповідність зміни у штатний розпис виконавчого апарату міської ради.

Міський голова                                                                   А.М.Койда