A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Борзнянська міська рада
Чернігівської області
Офіційний сайт

рішення позачергової 27 сесії 7 скликання

Дата: 19.03.2019 15:33
Кількість переглядів: 52

 

 

УКРАЇНА

БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

позачергової  двадцять  сьомої  сесії  сьомого  скликання

 

від 14 лютого 2019 року                                                                                                                     № 7-а-ХХVІІ/VІІ

           м. Борзна

 

Про    надання     дозволу    на     виготовлення

технічної   документації   щодо   встановлення

(відновлення)  меж земельних ділянок в натурі

(на  місцевості)   для    передачі    у    власність

громадянам  із земель комунальної власності

 

          Розглянувши заяви громадян, керуючись статтями 12, 22, 38, 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України,  міська рада  В И Р І Ш И Л А:

 

     1. Надати дозвіл громадянину Харитонову Олександру Олексійовичу, проживає в м. Борзна, вул. Зарічна, 27, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Зарічна, 27, орієнтовною площею 0,06 га із земель комунальної власності.

     2. Надати дозвіл громадянці Базилевич Тетяні Петрівні, проживає в          м. Борзна, вул. Героїв Майдану, 31 кв. 37 на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Героїв                Майдану, 9, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Героїв Майдану, 9, орієнтовною площею 0,02 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Героїв Майдану (прилягає до домоволодіння № 9), орієнтовною площею 0,07 га із земель комунальної власності.

     3. Надати дозвіл громадянці Волошиній Валентині Василівні, проживає в м. Борзна, вул. Семена Палія, 144-а, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Семена Палія, 144-а, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Семена Палія, 144-а, орієнтовною площею 0,20 га із земель комунальної власності.

    4. Надати дозвіл громадянці Федак Пелагеї Іванівні, проживає в                    м. Борзна, вул. Воскресенська, 1-а, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна,                                     вул. Воскресенська, 1-а, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Воскресенська, 1-а, орієнтовною площею 0,05 га із земель комунальної власності.

     5. Надати дозвіл громадянину Дзюбі Володимиру Григоровичу, проживає в м. Борзна, вул. Зарічна, 36, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Зарічна, 36, орієнтовною площею 0,06 га із земель комунальної власності.

     6. Надати дозвіл громадянину Пацюк Владіславу Миколайовичу, проживає в с. Кинашівка, вул. Ватутіна, 67 на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Кинашівка, вул. Ватутіна, 33, орієнтовною площею 0,21 га із земель комунальної власності.

      7. Надати дозвіл громадянину Ілляшенку Юрію Васильовичу, проживає в м. Борзна, вул. П.Забіли, 24, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. П.Забіли, 24, орієнтовною площею 0,06 га із земель комунальної власності.

     8. Надати дозвіл громадянці Макієнко Ніні Митрофанівні, проживає в                 м. Борзна, вул. Пушкіна, 43, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Пушкіна, 43, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     9. Надати дозвіл громадянину Кріпаку Юрію Анатолійовичу, проживає в м. Борзна, вул. Гагаріна, 29, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Гагаріна, 29, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     10. Надати дозвіл громадянці Горілко Надії Петрівні , проживає в                с. Кинашівка, вул. Ватутіна, 43, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Кинашівка,                                     вул. Ватутіна, 43, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Кинашівка, вул. Ватутіна, 43, орієнтовною площею 0,24 га із земель комунальної власності.

   

 

 

 

          Міський голова                                                               А.М.Койда

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора