gov.ua
державні сайти України

рішення позачергової 27 сесії 7 скликання

Дата: 19.03.2019 15:35

позачергової  двадцять  сьомої  сесії  сьомого  скликання

від 14 лютого 2019 року                                                                                                                     № 7-г-ХХVІІ/VІІ

Про  надання  дозволу  на  розроблення технічної

документації із землеустрою  щодо встановлення

(відновлення)   меж   земельних  ділянок в натурі

(на місцевості)  для передачі  в оренду  із  земель

комунальної власності

Розглянувши подані документи, відповідно до статей  12, 93, 120, 122, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 26, 33 Закону України                     «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 1, 2, 3, 6, 9 «Про оренду землі», Закону України «Про землеустрій», міська рада   В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл громадянину Ювченку Василю Дмитровичу, проживає в       с. Забілівщина, вул. Забіли, 20,  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду:

-  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Забілівщина, вул. Забіли, 20, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

- для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Забілівщина, вул. Забіли, 20  орієнтовною площею 0,59 га із земель комунальної власності.

2. Надати дозвіл громадянці Лосєвій Тетяні Костянтинівні, проживає в       м. Борзна, вул. Чернігівська, 31/8,  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду:

-  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Робітнича, 9, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

3. Надати дозвіл громадянці Горбащенко Ганні Іванівні, проживає в                       с. Кинашівка, вул. Комарова, 4,  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду:

-  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Кинашівка, вул. Комарова, 4, орієнтовною площею 0,15 га із земель комунальної власності.

4. Надати дозвіл громадянці Русановій Ірині Григорівні, проживає в                     м. Борзна, вул. Шевченка, 59, та громадянину Локтю Олександру Григоровичу, проживає в м. Борзна, вул. Поліська, 4,   на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду:

-  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Кинашівка,                                 вул. Сагайдачного, 12, орієнтовною площею 0,22 га із земель комунальної власності.

5. Надати дозвіл громадянці Заряді Марії Феодосіївні, проживає в                         м. Борзна, вул. Семена Палія, 14,  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду:

-  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Героїв Крут, 6, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

-  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Героїв Крут, 6, орієнтовною площею 0,02 га із земель комунальної власності.

6. Надати дозвіл громадянину Ганіч Євгену Олександровичу, проживає в       м. Борзна, вул. Володимирська, 31,  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду:

-  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Червоний                Хутір, 7, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

-  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Червоний Хутір, 7, орієнтовною площею 0,31 га із земель комунальної власності.

-  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Червоний Хутір, орієнтовною площею 0,03 га із земель комунальної власності.

7. Надати дозвіл громадянину Шейко Миколі Федосійовичу, проживає в               с. Тарасівка, вул. І. Франка, 34, Київська обл. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду:

-  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Забілівщина, вул. Садова, 5-б, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

-  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с.Забілівщина, вул. Садова, 5-б, орієнтовною площею 0,32 га із земель комунальної власності.

Міський голова                                                                     А.М.Койда