A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Борзнянська міська рада
Чернігівської області
Офіційний сайт

рішення позачергової 27 сесії 7 скликання

Дата: 19.03.2019 15:39
Кількість переглядів: 49

 

УКРАЇНА

БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

позачергової  двадцять  сьомої  сесії  сьомого  скликання

 

від 14 лютого 2019 року                                                                                                                    № 7-ж-ХХVІІ/VІІ

           м. Борзна

 

Про продовження договору

оренди земельної ділянки

 

          Розглянувши подані заяви, керуючись ст. 12, 93, 124 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», міська рада В И Р І Ш И Л А:

 

     1. Продовжити термін дії договору оренди земельної ділянки ПП Смик Тетяні Петрівні за цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, терміном на 5 років, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Ганни Барвінок, 31.

 

     2. Продовжити термін дії договору оренди земельної ділянки Котляренку Григорію Григоровичу за цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, терміном на 5 років, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Незалежності, 5/1.

 

     3. Продовжити термін дії договору оренди земельної ділянки ПП Блосі Ользі Василівні за цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, терміном на 5 років, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. П.Куліша, 99.

 

 

 

          Міський голова                                                                     А.М.Койда

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора