gov.ua
державні сайти України

рішення позачергової 27 сесії 7 скликання

Дата: 19.03.2019 15:39

позачергової  двадцять  сьомої  сесії  сьомого  скликання

від 14 лютого 2019 року                                                                                                                     № 7-з-ХХVІІ/VІІ

Про вилучення земельних ділянок

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст. 12, 141 Земельного кодексу України, міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Вилучити земельну ділянку площею 0,05 га у громадянки Дмитренко Наталії Гаврилівні, проживає с. Кинашівка, вул. Сагайдачного, 4, яка знаходиться в урочищі «Сад».

2. Вилучити земельну ділянку площею 0,10 га у громадянки Ільницької Антоніни Іванівни, проживає м. Борзна, вул. Кожедуба, 3-а, яка знаходиться в урочищі «Сільгоспхімія».

3. Вилучити земельну ділянку площею 0,25 га у громадянина Тарасенка Віктора Петровича, проживає с. Кинашівка, вул. Кочубея, 111, яка знаходиться в урочищі «Стінишина гора».

Міський голова                                                                     А.М.Койда