Борзнянська міська рада
Чернігівської області
Офіційний сайт
gov.ua
державні сайти України
 

рішення позачергової 27 сесії 7 скликання

Дата: 19.03.2019 15:40
Кількість переглядів: 36

 

 

УКРАЇНА

БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

позачергової  двадцять  сьомої  сесії  сьомого  скликання

 

від 14 лютого 2019 року                                                                                                                    № 7-и-ХХVІІ/VІІ

           м. Борзна

 

Про відмову у наданні дозволу на виготовлення технічної

документації     із    землеустрою     щодо     встановлення

(відновлення)     меж     земельних    ділянок     в     натурі

(на місцевості) для передачі у власність

 

          Розглянувши заяви громадян та відповідно до ст. 12, 42, 80, 81, 89, 121 Земельного кодексу України, Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», міська рада В И Р І Ш И Л А:

 

     1. Відмовити у наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання у власність гр. Терещенко Василю Павловичу, який проживає в с. Ядути, вул. Шевченка, 114, для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Генерала Кирпоноса, 3, кв. 4, орієнтовною площею 0,0654 га із земель комунальної власності в зв’язку з тим, що зазначена земельна ділянка знаходиться на території для обслуговування багатоквартирного будинку.

     2. Порядок використання земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території, визначаються співвласниками згідно ст. 42 Земельного кодексу України.

 

 

 

          Міський голова                                                                    А.М.Койда

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора