gov.ua
державні сайти України

рішення позачергової 27 сесії 7 скликання

Дата: 19.03.2019 15:40

позачергової  двадцять  сьомої  сесії  сьомого  скликання

від 14 лютого 2019 року                                                                                                                    № 7-и-ХХVІІ/VІІ

Про відмову у наданні дозволу на виготовлення технічної

документації     із    землеустрою     щодо     встановлення

(відновлення)     меж     земельних    ділянок     в     натурі

(на місцевості) для передачі у власність

Розглянувши заяви громадян та відповідно до ст. 12, 42, 80, 81, 89, 121 Земельного кодексу України, Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», міська рада В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити у наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання у власність гр. Терещенко Василю Павловичу, який проживає в с. Ядути, вул. Шевченка, 114, для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Генерала Кирпоноса, 3, кв. 4, орієнтовною площею 0,0654 га із земель комунальної власності в зв’язку з тим, що зазначена земельна ділянка знаходиться на території для обслуговування багатоквартирного будинку.

2. Порядок використання земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території, визначаються співвласниками згідно ст. 42 Земельного кодексу України.

Міський голова                                                                    А.М.Койда