рішення позачергової 27 сесії 7 скликання

Дата: 19.03.2019 15:41

позачергової  двадцять  сьомої  сесії  сьомого  скликання

від 14 лютого 2019 року                                                                                                                     № 7-і-ХХVІІ/VІІ

Про  висловлення   позиції   щодо  можливості

передачі  у  власність  земельної  ділянки  для

ведення особистого селянського господарства

Відповідно до доручення від 08.10.2014 №37732/0/1-14 наданого                     Віце-прем’єр міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Гройсманом В.Б., розглянувши подані звернення, що надійшли до міської ради від відділу у Борзнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області щодо висловлення позиції щодо можливості передачі у власність земельних ділянок орієнтовною площею 2,0 га, міська рада  В И Р І Ш И Л А:

• Прохання громадянина Прокопчука Віктора Юрійовича радимо задовольнити. Земельна ділянка площею 2,0 га, зазначена на схемі відповідає місцю розташування земельної ділянки відповідно до землевпорядної документації розробленій на місцевому рівні.

• Прохання громадянина Бєляєва Олександра Михайловича радимо  задовольнити. Земельна ділянка площею 2,0 га, зазначена на схемі відповідає місцю розташування земельної ділянки відповідно до землевпорядної документації розробленій на місцевому рівні.

• Прохання громадянина Лищенка Василя Вікторовича радимо  задовольнити. Земельна ділянка площею 2,0 га, зазначена на схемі відповідає місцю розташування земельної ділянки відповідно до землевпорядної документації розробленій на місцевому рівні.

• Прохання громадянина Болобана Сергія Григоровича радимо  задовольнити. Земельна ділянка площею 2,0 га, зазначена на схемі відповідає місцю розташування земельної ділянки відповідно до землевпорядної документації розробленій на місцевому рівні.

• Прохання громадянина Луговця Андрія Миколайовича радимо  задовольнити. Земельна ділянка площею 2,0 га, зазначена на схемі відповідає місцю розташування земельної ділянки відповідно до землевпорядної документації розробленій на місцевому рівні.

• Прохання громадянина Коржа Владислава Петровича радимо  задовольнити. Земельна ділянка площею 2,0 га, зазначена на схемі відповідає місцю розташування земельної ділянки відповідно до землевпорядної документації розробленій на місцевому рівні.

• Прохання громадянина Григоровича Володимира Григоровича радимо  задовольнити. Земельна ділянка площею 2,0 га, зазначена на схемі відповідає місцю розташування земельної ділянки відповідно до землевпорядної документації розробленій на місцевому рівні.

- Прохання громадянки Кривонос Світлани Володимирівни  радимо                           не задовольняти. Земельна ділянка площею 2,0 га, зазначена на схемі відповідає місцю розташування земельної ділянки відповідно до землевпорядної документації розробленій на місцевому рівні.

Міський голова                                                                  А.М.Койда