Борзнянська міська рада
Чернігівської області
Офіційний сайт
gov.ua
державні сайти України
 

рішення позачергової 27 сесії 7 скликання

Дата: 19.03.2019 15:42
Кількість переглядів: 37

 

 

УКРАЇНА

БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

позачергової  двадцять  сьомої  сесії  сьомого  скликання

 

від 14 лютого 2019 року                                                                                                                    № 7-й-ХХVІІ/VІІ

           м. Борзна

 

Про розгляд заяви ПСК «Ринок»

 

          Розглянувши подану заяву директора ПСК «Ринок», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 92, 148-1,152,156, 206, п. 6 Перехідних положень Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», ст.13 Конституції України міська рада В И Р І Ш И Л А:

     1. Скасувати рішення 24 сесії 7 скликання  Борзнянської міської ради             від 11 жовтня 2018 року № 6-о-XXIV/VII «Про припинення права постійного користування земельної ділянки».

 

     2. Надати дозвіл ПСК «Ринок» в особі директора Веремієнко Оксани Віталіївни на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за цільовим призначенням - 03.10 Для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) площею 2,23 га, що знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Садова, 1.

 

     2.1. Зобов’язати ПСК «Ринок» до 01 травня 2019 року виготовити технічну документацію із землеустрою і подати на погодження до сесії Борзнянської міської ради.

 

     3. Зобов’язати дирекцію ПСК «Ринок» привести приміщення, що розташовані за адресою м. Борзна, вул. Садова, 1 у відповідний санітарний та технічний стан.

 

     4. Виконкому Борзнянської міської ради проконтролювати виконання даного рішення.

 

 

          Міський голова                                                                     А.М.Койда

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора