gov.ua
державні сайти України

рішення позачергової 27 сесії 7 скликання

Дата: 19.03.2019 15:43

позачергової  двадцять  сьомої  сесії  сьомого  скликання

від 14 лютого 2019 року                                                                                                                    № 7-л-ХХVІІ/VІІ

Про надання дозволу  на виготовлення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення)  меж  земельної  ділянки  в  натурі

(на місцевості) на земельну часту (пай)

Відповідно до заяв громадян, до ст. 12, 22, 81, 87, 125, 126 Земельного кодексу України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про порядок виділення і натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паю)»,  міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл гр. Горох Олександру Володимировичу, який проживає      м. Борзна, вул. Миру, 10,  гр. Горох Юлії Олегівні, Горох Ользі Олегівні, Горох Віті Анатоліївні, які проживають за адресою м. Борзна, пров. Миру, 8 на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) із земель колишньої колективної власності КСП «Авангард» на території Борзнянської міської ради Борзнянського району Чернігівської області загальною площею 3,52 га, в тому числі: рілля 3,52 га (пай № 168) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Згідно свідоцтв про право на спадщину за законом Горох О.В. – ½ часка (паю), Горох Ю.О. – 1/5 часка(паю), Горох О.О. – 1/5 часка (паю), Горох В.А. – 1/12 часка(паю).

2. Надати дозвіл гр. Мендюх Оксані Олександрівні, яка проживає за адресою с. Кинашівка, вул. Правобережна, 8, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) із земель колишньої колективної власності КСП «Котовського» на території Борзнянської міської ради Борзнянського району Чернігівської області загальною площею 3,84 га, в тому числі: рілля 3,06 га (пай № 479), кормові угіддя 0,78 га (пай № 479) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

3. Надати дозвіл гр. Дзюбі Наталії Володимирівні, яка проживає за адресою с. Кинашівка, вул. Ранкова, 41, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) із земель колишньої колективної власності КСП «Котовського» на території Борзнянської міської ради Борзнянського району Чернігівської області загальною площею 3,04 га, в тому числі: рілля 2,22 га (пай № 444), кормові угіддя 0,82 га (пай № 444) для ведення особистого селянського господарства.

4. Надати дозвіл гр. Заплесвічко Надії Василівні, яка проживає за адресою          с. Забілівщина, вул. Шевченка, 2-а, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) із земель колишньої колективної власності КСП «Забілівське» на території Борзнянської міської ради Борзнянського району Чернігівської області загальною площею 6,545 га, в тому числі: рілля 6,13 га (пай № 106), кормові угіддя 0,23 га (пай № 106), сад 0,015 га (пай № 106), хміль 0,17 га (пай № 106)  для ведення особистого селянського господарства.

Міський голова                                                                       А.М.Койда