gov.ua
державні сайти України

рішення позачергової 27 сесії 7 скликання

Дата: 19.03.2019 15:44

позачергової  двадцять  сьомої  сесії  сьомого  скликання

від 14 лютого 2019 року                                                                                                                    № 7-м-ХХVІІ/VІІ

Про   затвердження    розміру   орендної    плати   за

невитребувані земельні частки (паї) які розташовані

на території Борзнянської міської ради

Для забезпечення ефективного використання земельного фонду міста та врегулювання відносин, пов’язаних з орендою землі, керуючись Законом України «Про оренду землі», ст. 288 Податкового кодексу України,                       ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська            рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити ставку орендної плати у розмірі 12 % від нормативної грошової оцінки  за нерозділені земельні ділянки, невитребувані частки (паї), що розташовані на території Борзнянської міської ради, які після формування їх у земельні ділянки можуть передаватися в оренду для використання за цільовим призначенням на строк до дня державної реєстрації права власності на таку земельну ділянку.

2. Дане рішення набуває чинності з 01.03.2019 року.

Міський голова                                                                  А.М.Койда