gov.ua
державні сайти України

рішення позачергової 27 сесії 7 скликання

Дата: 19.03.2019 15:44

позачергової  двадцять  сьомої  сесії  сьомого  скликання

від 14 лютого 2019 року                                                                                                                    № 7-н-ХХVІІ/VІІ

Про затвердження розміру орендної плати

за  земельні  які  розташовані  на території

Борзнянської міської ради

Взявши до уваги пропозиції депутатів Борзнянської міської ради, керуючись Законом України «Про оренду землі», ст. 288 Податкового кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада   В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити ставку орендної плати у розмірі 12 % від нормативної грошової оцінки за земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що розташовані на території Борзнянської міської ради та передані в оренду фермерським господарствам.

2. При наданні земельної ділянки в оренду на конкурентних засадах для всіх видів цільового призначення, стартовий розмір орендної плати не може бути меншою ніж  12% від нормативної грошової оцінки землі, але може перевищувати граничний розмір орендної плати встановлений у підпункті 288.5.2 Податкового кодексу України.

3. Дане рішення набуває чинності з 01.03.2019 року.

Міський голова                                                                  А.М.Койда