gov.ua
державні сайти України

рішення позачергової 27 сесії 7 скликання

Дата: 19.03.2019 15:45

позачергової  двадцять  сьомої  сесії  сьомого  скликання

від 14 лютого 2019 року                                                                                                                        № 8-ХХVІІ/VІІ

Про внесення змін до статуту ВПТМ

«Борзнатеплокомуненерго»

Розглянувши звернення  ВПТМ  «Борзнатеплокомуненерго» № 7                    від 21.01.2019 року про поповненням статутного капіталу на суму 420000 грн. (чотириста двадцять тисяч) гривень, керуючись п. 4 ст. 57 ГКУ ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго» та  п. 30 ст. 26 «Про місцеве самоврядування                    в Україні», міська рада   В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити статутний фонд  ВПТМ   «Борзнатеплокомуненерго» у розмірі 420 000 гривень.

2. Внести наступні зміни до статуту ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго»:

- розділ п. 4  «Майно Підприємства» змінити пункт 4.3 «Статутний капітал Підприємства складає 420 000 грн. (чотириста двадцять тисяч) гривень, який передається Органом управління майном у вигляді грошових коштів».

3. Затвердити нову редакцію статуту ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго».

4. Уповноважити директора  ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго» здійснити заходи щодо державної реєстрації нової редакції статуту відповідно до чинного законодавства України.

Міський голова                                                                    А.М. Койда