Рішення виконавчого комітету від 05 березня 2019 року

Дата: 19.03.2019 15:50

05 березня 2019  року                                                                                                   № 14

Про  погодження тарифів КП «Борзна-

Комунальник»      на     централізоване

водопостачання та водовідведення для

населення,    бюджетних    установ   та

інших  споживачів

Керуючись статтями 28, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 7, 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (зі змінами та доповненнями), розглянувши звернення начальника КП «Борзна-Комунальник», щодо розрахунків витрат на централізоване водопостачання та водовідведення для населення,    бюджетних    установ   та

інших  споживачів, виконком міської ради  В И Р І Ш И В:

1. Розглянути розрахунки витрат КП «Борзна-Комунальник» на  централізоване водопостачання та водовідведення для населення,  бюджетних    установ та інших  споживачів.

2. Головному спеціалісту-юрисконсульту міської ради оприлюднити на сайті міської ради та в газеті «Вісті Борзнянщини» розрахунки витрат КП «Борзна-Комунальник» на централізоване водопостачання та водовідведення.

Міський голова                                                                  А.М.Койда

05 березня 2019  року                                                                                                   № 15

Про внесення  змін до рішення

виконкому  № 19 від 11 квітня

2018 року «За чисте довкілля»

Відповідно до листа Державної  екологічної інспекції у Чернігівській області № 04-12/507 від 19.02.2019 р. щодо постійно діючих комісій з питань поводження з безхазяйними відходами, виконком міської ради  В И Р І Ш И В:

- внести зміни до рішення виконкому № 19 від 11 квітня 2018 року «За чисте довкілля» та  створити комісію у складі  5 чоловік:

Голова комісії – Гуменський Володимир Григорович, заступник міського

голови з питань діяльності виконавчих органів.

Члени комісії:

Тарасенко Олександр Олександрович – начальник КП «Муніципальна варта» Борзнянської міської ради;

Грицай Каріна Василівна – головний спеціаліст-землевпорядник міської ради;

Парамонова Наталія Олександрівна – інспектор по благоустрою міської ради;

Мершинець Микола Іванович – майстер КП «Борзна-Комунальник».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Гуменського В.Г..

Міський голова                                                               А.М. Койда

05 березня 2019 року                                                                                                    № 16

Про  заяви  громадян та

відношення організацій

Розглянувши заяви громадян та відношення організацій, виконавчий комітет міської ради  В И Р І Ш И В:

1. Розглянувши клопотання Кинашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів щодо встановлення на проїжджій частині біля школи «лежачі поліцейські»:

- відмовити встановлення «лежачого поліцейського» в зв’язку з недоцільністю так, як там  встановлені дорожні  знаки обмежування швидкості 40 км/год. та є пішохідний  перехід.

- звернутися до Борзнянського ВП Бахмацького ВП  ГУНП в Чернігівській області, щоб працівники поліції  систематично проводили перевірку порушень правил дорожнього руху на відрізку вулиці де знаходиться Кинашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів з метою забезпечення  життя і здоров’я школярів.

2. З метою впорядкуванням нумерації будинків у с. Кинашівка, Борзнянського р-ну, по вул. Правобережній, присвоїти житловому будинку по вул. Правобережна,  який належав покійному Корнієнко Віктору Івановичу який мав № 124-а  на   номер 124-б.

3. Зобов’язати жителя м. Борзна, пров. 40 років Перемоги, 1 Золотаренка Миколу Васильовича  провести обрізування фруктового  дерева, яке заважає руху транспорту в термін до 15 березня 2019 року

- вразі невиконання рішення виконкому матеріали за порушення  правил благоустрою міста передати на розгляд адміністративної комісії.

Міський голова                                                                  А.М. Койда

05 березня 2019 року                                                                                                    № 17

Про    встановлення

автобусних зупинок

З метою створення належних та безпечних умов для очікування  жителями транспорту, керуючись статтею 9 Закону України «Про дорожній рух», ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  міської ради  В И Р І Ш И В:

1. Встановити автобусні зупинки по:

- вул. П. Куліша;

- вул. Київській;

- вул. Чернігівській.

2. Фінансовому відділу міської ради забезпечити фінансування по виготовленню та встановленню автобусних зупинок.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Гуменського В.Г.

Міський голова                                                            А.М. Койда