Рішення виконавчого комітету від 12 березня 2019 року

Дата: 19.03.2019 15:52

12 березня 2019  року                                                                                                   № 18

Про   встановлення   тарифів   на   централізоване

водопостачання та водовідведення для населення

бюджетних установ та інших споживачів

Керуючись статтями 28, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 7, 32 Закону України «Про                    житлово-комунальні послуги», Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення Кабінету Міністрів               України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (зі змінами та доповненнями). Розглянувши звернення начальника КП «Борзна-Комунальник», щодо встановлення тарифів з метою приведення їх у відповідність до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, виконавчий комітет міської ради В И Р І Ш И В:

1. Встановити КП «Борзна-Комунальник» єдині тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення:

1.1. На централізоване водопостачання:

- населення – 11,48 грн/1 м3 (з ПДВ);

- бюджетні установи - 11,48 грн/1 м3 (з ПДВ);

- інших  споживачів – 11,48 грн/1 м3 (з ПДВ);

1.2. На централізоване водовідведення:

- населення – 41,88 грн/1 м3 (з ПДВ);

- бюджетні установи – 41,88 грн/1 м3 (з ПДВ);

- інших  споживачів – 41,88 грн/1 м3 (з ПДВ).

2. Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Борзна-Комунальник» ввести в дію з 01 квітня 2019 року.

3. З дня набрання чинності цього рішення втрачає чинність рішення виконавчого комітету Борзнянської міської ради від 06 березня 2018 року                № 12.

4. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації.

Міський голова                                                              А.М.Койда

12 березня 2019  року                                                                                                 № 19

Про  заміну аварійних опор

телефонних  мереж

Розглянувши звернення жителя Матяша О.М. який проживає по вулиці Пантелеймона Куліша, 35, м. Борзна, щодо заміни аварійної опори  телефонних мереж, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в України», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1. Звернутися до ВАТ «Укртелеком» про заміну аварійних опор телефонних мереж по вулиці Пантелеймона Куліша біля домоволодіння № 35.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Гуменського В.Г..

Міський голова                                                            А.М. Койда

12 березня 2019 року                                                                                                № 20

Про  заяви  громадян та

відношення організацій

Розглянувши заяви громадян та відношення організацій, виконавчий комітет міської ради  В И Р І Ш И В:

1. З метою впорядкуванням нумерації житлових будинків у м. Борзна,                  вул. Володимирська, присвоїти житловому будинку по вул. Володимирська,  який належав покійній Голубінській Федорі Галактіонівні та мав № 9                    на   номер 13.

2. З метою впорядкуванням нумерації житлових будинків у м. Борзна,                  2 провулок Чернігівський, присвоїти житловому будинку по                               2 пров. Чернігівський, який належав покійному Сидоренку Володимиру Миколайовичу  та мав № 6  на   номер 6-а.

3. Зобов’язати КП «Борзна-Комунальник» до 21 березня 2019 року прибрати на центральному кладовищі спиляні дерева.

3.1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Гуменського В.Г..

4.  Надати дозвіл Давиденку Миколі Івановичу  на випилювання клена американського (порослі),  що знаходяться  за шлюзом регулятором.

Міський голова                                                                  А.М. Койда

В И Т Я Г   ІЗ   Р І Ш Е Н Н Я

12 березня 2019 року                                                                                                № 20

Про  заяви  громадян та

відношення організацій

1. З метою впорядкуванням нумерації житлових будинків у м. Борзна,                  вул. Володимирська, присвоїти житловому будинку по вул. Володимирська,  який належав покійній Голубінській Федорі Галактіонівні та мав № 9                    на   номер 13.