gov.ua
державні сайти України

рішення 28 сесії від 23 квітня 2019 року

Дата: 06.05.2019 11:11

двадцять  восьмої  сесії  сьомого  скликання

від 23 квітня 2019 року                                                                                                                  № 6/4-ХХVІІІ/VІІ

Про     затвердження    Міської    Програми

«Запобігання    бездомного   утримання   та

розмноження бродячих тварин на території

Борзнянської міської ради на 2019 рік»

Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Гуменського В.Г. та відповідно до п. 22 ст. 26                         Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська                              рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Міську Програму  «Запобігання бездомного утримання                та розмноження бродячих тварин на території Борзнянської міської ради на 2019 рік».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та комунальної власності.

Міський голова                                                            А.М. Койда