A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Борзнянська міська рада
Чернігівської області
Офіційний сайт

рішення 28 сесії від 23 квітня 2019 року

Дата: 06.05.2019 11:13
Кількість переглядів: 28

УКРАЇНА

БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

двадцять  восьмої  сесії  сьомого  скликання

 

від 23 квітня 2019 року                                                                                                                    № 4-а-ХХVІІІ/VІІ

           м. Борзна

 

Про    надання     дозволу    на     виготовлення

технічної   документації    щодо   встановлення

(відновлення)  меж земельних ділянок в натурі

(на  місцевості)   для    передачі    у    власність

громадянам  із земель комунальної власності

 

          Розглянувши заяви громадян, керуючись статтею 12, 22, 38, 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, міська рада  В И Р І Ш И Л А:

 

     1. Надати дозвіл громадянину Вольницькому Дмитру Миколайовичу, проживає в с. Забілівщина, вул. Новоселівка, 19, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Забілівщина, вул. Новоселівка, 19, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Забілівщина, вул. Новоселівка, 19,  орієнтовною площею 0,31 га із земель комунальної власності.

 

          2. Надати дозвіл громадянці Семенченко Людмилі Григорівні, проживає в       м. Борзна, вул. Квітнева, 21 на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Квітнева, 21, орієнтовною площею 0,06 га із земель комунальної власності.

    

     3. Надати дозвіл громадянці Жила Раїсі Анатоліївні, проживає в м. Київ, вул. Деснянська, 2-а , на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Забілівщина, вул. Дружби, 12, орієнтовною площею 0,40 га із земель комунальної власності.

          4. Надати дозвіл громадянину Завадку Івану Івановичу, проживає в                               м. Борзна, вул. Садова, 1-а кв. 6 на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва індивідуальних гаражів, яка знаходиться за адресою                          м. Борзна, вул. Героїв Майдану, 47-а, бокс № 35, орієнтовною площею 0,01 га із земель комунальної власності.

   

     5. Надати дозвіл громадянину Столепченку Володимиру Валентиновичу, проживає в м. Київ, вул. Володимирська, 26, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Героїв Чорнобиля, 55 , орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Героїв Чорнобиля, 55, орієнтовною площею 0,05 га із земель комунальної власності.

 

        6. Надати дозвіл громадянці Лободі Світлані Василівні, проживає в                             м. Борзна, вул. Дружби, 9, кв. 2, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Дружби, 9, кв. 2, орієнтовною площею 0,06 га із земель комунальної власності.

 

          7. Надати дозвіл громадянці Грибовій Валентині Федорівні, проживає в                    м. Борзна, вул. Робітнича, 55, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Робітнича, 55, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Робітнича, 55, орієнтовною площею 0,30 га із земель комунальної власності.

    

     8. Надати дозвіл громадянці Козел Наталії Михайлівні, проживає в                               с. Забілівщина, вул. Новоселівка, 11, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Кинашівка,                                                   вул. Ватутіна, 24-а, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

       9. Надати дозвіл громадянці Красноголовій Ніні Михайлівні, проживає в     м. Борзна, вул. Кожедуба, 13, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Кожедуба, 13, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

 

     10. Надати дозвіл громадянину Губанову Роману Борисовичу, проживає в     м. Борзна, вул. Незалежності, 3, кв. 9, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. А.Олійника, 45, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

 

     11. Надати дозвіл громадянці Топчій Катерині Іванівні, проживає в                    с. Забілівщина, вул. Шевченка, 36, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Забілівщина, вул. Шевченка, 36, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Забілівщина, вул. Шевченка, 36, орієнтовною площею 0,12 га із земель комунальної власності.

         12. Надати дозвіл громадянину Локтю Дмитру Петровичу, проживає в                    м. Борзна, вул. А.Олійника, 59, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. А.Олійника, 83, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. А.Олійника, 83, орієнтовною площею 2,0 га із земель комунальної власності.

        13. Надати дозвіл громадянці Стороженко Вікторії Миколаївні, проживає в м. Борзна, вул. Садова, 26-а, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Садова, 26-а, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Садова, 26-а, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

         14. Надати дозвіл громадянці  Стрішній Любові Василівні, проживає в              м. Борзна, вул. Героїв Крут, 38, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність в тому числі:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Героїв Крут, 67, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     -  для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Героїв Крут, 67, орієнтовною площею 0,05 га із земель комунальної власності.

   

 

 

 

          Міський голова                                                                     А.М.Койда

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора