gov.ua
державні сайти України

рішення 28 сесії від 23 квітня 2019 року

Дата: 06.05.2019 11:30

двадцять  восьмої  сесії  сьомого  скликання

від 23 квітня 2019 року                                                                                                                    № 4-ї-ХХVІІІ/VІІ

Про  відмову  у  наданні  дозволу  на

виготовлення технічної документації

із  землеустрою  щодо  встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву гр. Полоза Івана Петровича, керуючись ст. 118 Земельного кодексу України, міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити гр. Полозу Івану Петровичу, який проживає за адресою                        м. Борзна, пров. Робітничий, 4-а, у наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,03 га, яка знаходиться за адресою м. Борзна, пров. Робітничий  (біля домоволодіння                 № 4-а)  у зв’язку з невідповідністю місцю розташуванню об’єкта генеральному плану населеного пункту м. Борзна, оскільки зазначена земельна ділянка відноситься до земель рекреаційного призначення.

Міський голова                                                               А.М.Койда