Борзнянська міська рада
Чернігівської області
Офіційний сайт
gov.ua
державні сайти України
 

рішення 28 сесії від 23 квітня 2019 року

Дата: 06.05.2019 11:33
Кількість переглядів: 12

 

 

УКРАЇНА

БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

двадцять  восьмої  сесії  сьомого  скликання

 

від 23 квітня 2019 року                                                                                                                    № 4-в-ХХVІІІ/VІІ

           м. Борзна

 

Про  надання  дозволу  на  розроблення технічної

документації із землеустрою  щодо встановлення

(відновлення)   меж   земельних  ділянок в натурі

(на місцевості)  для передачі  в оренду  із  земель

комунальної власності

 

          Розглянувши подані документи, відповідно до статей  12, 93, 120, 122, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 1, 2, 3, 6, 9 «Про оренду землі», Закону України «Про землеустрій», міська рада   В И Р І Ш И Л А:

 

     1. Надати дозвіл громадянину Обушному Сергію Михайловичу, проживає в м. Борзна, вул. Квітнева, 26 на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, пров. А.Олійника, 6, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

   

     2. Надати дозвіл громадянину Цапку Петру Павловичу, проживає в                              с. Гаврилівка, вул. Шевченка, 8, кв. 2, Вижгородського р-ну,  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою с. Кинашівка, вул. Кочубея, 99, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

     - для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою с. Кинашівка, вул. Кочубея, 99, орієнтовною площею 0,25 га із земель комунальної власності.

   

     3. Надати дозвіл громадянину Паляничці Юрію Володимировичу, проживає в м. Борзна, вул. Лермонтова, 13,  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Лермонтова, 13, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

   

     4. Надати дозвіл громадянину Плющу Віктору Григоровичу, проживає в                  м. Київ, вул. Бальзака, 6, кв. 16, на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. П.Куліша, 11, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     - для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. П.Куліша, 11, орієнтовною площею 0,26 га із земель комунальної власності.

  

     5. Надати дозвіл громадянці Журавель Тетяні Леонідівні, проживає в                          м. Борзна, пров. Поліський, 1-в,  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Міжнародна, 56, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     - для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Міжрадона, 56, орієнтовною площею 0,02 га із земель комунальної власності.

    

     6. Надати дозвіл громадянці Перепечай Наталії Іванівні, проживає в                          м. Борзна, вул. Красносільського, 9,  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Семена Палія, 108, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     - для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Семена Палія, 108, орієнтовною площею 0,02 га із земель комунальної власності.

    

     7. Надати дозвіл громадянці Цюцюпі Валентині Борисівні, проживає в                     м. Борзна, вул. Пушкіна, 16,  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Пушкіна, 16, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

     - для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Пушкіна, 16, орієнтовною площею 0,60 га із земель комунальної власності.

  

     8. Надати дозвіл громадянці Полоз Ганні Петрівні, проживає в                     м. Борзна, вул. Семена Палія, 37-а,  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. Семена Палія, 37-а орієнтовною площею 0,06 га із земель комунальної власності.

  

     9. Надати дозвіл громадянину Заїці Андрію Степановичу, проживає в                     м. Борзна, вул. А.Олійника, 13,  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду:

     -  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться за адресою м. Борзна, вул. А.Олійника, 13, орієнтовною площею 0,10 га із земель комунальної власності.

  

 

 

 

          Міський голова                                                                    А.М.Койда

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора