A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Борзнянська міська рада
Чернігівської області
Офіційний сайт

рішення 28 сесії від 23 квітня 2019 року

Дата: 06.05.2019 11:34
Кількість переглядів: 32

 

УКРАЇНА

БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

двадцять  восьмої  сесії  сьомого  скликання

 

від 23 квітня 2019 року                                                                                                                    № 4-е-ХХVІІІ/VІІ

           м. Борзна

 

Про вилучення земельних ділянок

 

          Розглянувши заяви громадян, керуючись ст. 12, 141 Земельного кодексу України, міська рада  В И Р І Ш И Л А:

 

     1. Вилучити земельну ділянку площею 0,10 га у громадянина Адаменка Юрія Васильовича, проживає м. Борзна, 2 пров. О.Десняка, 13-а, яка знаходиться в урочищі «ПМК».

          2. Вилучити земельну ділянку площею 0,006 га у громадянки Грибової Валентини Федорівни, проживає м. Борзна, вул. Робітнича, 55, яка знаходиться в урочищі «Дубянщина».

         3. Вилучити земельну ділянку площею 0,10 га у громадянки Грибової Валентини Федорівни, проживає м. Борзна, вул. Робітнича, 55, яка знаходиться в урочищі «ПМК».

         4. Вилучити земельну ділянку площею 0,12 га у громадянки Собко Раїси Михайлівни, проживає м. Борзна, вул. О.Десняка, 2-а, кв. 9, яка знаходиться в урочищі «Білозерщина».

        5. Вилучити земельну ділянку площею 0,20 га у громадянки Примак Галини Іванівни, проживає с. Кинашівка, вул. Сагайдачного, 3-а, яка знаходиться в урочищі «по Адамівському шляху».

         6. Вилучити земельну ділянку площею 0,16 га у громадянки Моценко Раїси Михайлівни, проживає с. Кинашівка, вул. Берегова, 16, яка знаходиться в урочищі «в районі ферми».

    

 

 

 

          Міський голова                                                                     А.М.Койда

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора