gov.ua
державні сайти України

рішення 28 сесії від 23 квітня 2019 року

Дата: 06.05.2019 11:34

двадцять  восьмої  сесії  сьомого  скликання

від 23 квітня 2019 року                                                                                                                    № 4-е-ХХVІІІ/VІІ

Про вилучення земельних ділянок

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст. 12, 141 Земельного кодексу України, міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Вилучити земельну ділянку площею 0,10 га у громадянина Адаменка Юрія Васильовича, проживає м. Борзна, 2 пров. О.Десняка, 13-а, яка знаходиться в урочищі «ПМК».

2. Вилучити земельну ділянку площею 0,006 га у громадянки Грибової Валентини Федорівни, проживає м. Борзна, вул. Робітнича, 55, яка знаходиться в урочищі «Дубянщина».

3. Вилучити земельну ділянку площею 0,10 га у громадянки Грибової Валентини Федорівни, проживає м. Борзна, вул. Робітнича, 55, яка знаходиться в урочищі «ПМК».

4. Вилучити земельну ділянку площею 0,12 га у громадянки Собко Раїси Михайлівни, проживає м. Борзна, вул. О.Десняка, 2-а, кв. 9, яка знаходиться в урочищі «Білозерщина».

5. Вилучити земельну ділянку площею 0,20 га у громадянки Примак Галини Іванівни, проживає с. Кинашівка, вул. Сагайдачного, 3-а, яка знаходиться в урочищі «по Адамівському шляху».

6. Вилучити земельну ділянку площею 0,16 га у громадянки Моценко Раїси Михайлівни, проживає с. Кинашівка, вул. Берегова, 16, яка знаходиться в урочищі «в районі ферми».

Міський голова                                                                     А.М.Койда