gov.ua
державні сайти України

рішення 28 сесії від 23 квітня 2019 року

Дата: 06.05.2019 11:35

двадцять  восьмої  сесії  сьомого  скликання

від 23 квітня 2019 року                                                                                                                   №6/5-ХХVІІІ/VІІ

Про  внесення змін до Методики розрахунку та порядку

використання плати за оренду майна спільної власності

територіальної громади міста Борзна

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 572  від                         18 липня 2018 року  «Про внесення змін до пункту 10 Методики розрахунку орендної плати за державне майно  та пропозиції розподілу»,  керуючись                  ст. 26 Закону Україні «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська                  рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни  до методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальної громади міста Борзна  затвердженої на шістнадцятій сесії  шостого  скликання від 12 липня 2012 року в розділ 5 пункт 5.1. доповнивши абзац перший після слів, Управління праці та соціального захисту населення в Борзнянському районі, танцювальний майданчик м. Борзни.

2.  Контроль покласти на постійну комісію з питань дотримання законності, правопорядку, Регламенту роботи Борзнянської міської ради та запобіганню корупції.

Міський голова                                                                 А.М. Койда