gov.ua
державні сайти України

рішення 28 сесії від 23 квітня 2019 року

Дата: 06.05.2019 11:35

двадцять  восьмої  сесії  сьомого  скликання

23 квітня 2019 року                                                                                                                    № 5-ХХVІІІ/VІІ

Про внесення змін до персонального складу

виконавчого  комітету   Борзнянської  ради,

затвердженого    рішенням    міської    ради

від 17.11.2015 р. №  7-І/VІІ

Керуючись пунктом 3 частини першої статті 26, пунктом 5 частини  четвертої статті 42, частинами другою та третьою статті 51                          Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», міська                                рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до персонального складу виконавчого комітету Борзнянської міської ради VII скликання, затвердженого рішенням міської ради від 17.11.2015 р. №  7-І/VІІ «Про утворення виконавчого комітету,  визначення   його    чисельності    та  затвердження персонального складу:

1.1. Вивести зі складу виконавчого комітету:

-  Щербину Оксану Миколаївну.

1.2. Ввести до складу виконавчого комітету:

-  Тарасенко Ганну Михайлівну – головного спеціаліста-юрисконсульта Борзнянської міської ради.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань дотримання законності, правопорядку, Регламенту роботи Борзнянської міської ради та запобіганню корупції.

Міський голова                                                            А.М. Койда