рішення 28 сесії від 23 квітня 2019 року

Дата: 06.05.2019 11:36

двадцять  восьмої  сесії  сьомого  скликання

від 23 квітня 2019 року                                                                                                                    № 4-и-ХХVІІІ/VІІ

Про затвердження проекту землеустрою
щодо зміни цільового призначення
земельної ділянки

Розглянувши заяву гр. Ціленка Олександра Миколайовича про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення  земельної ділянки, керуючись ст.12,19,20,38,186,186-1 Земельного кодексу України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення загальною площею 0,0758 га, за адресою                      м. Борзна, вул. Шевченка, 2, кадастровий номер 7420810100:01:005:0019                    з - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі              гр. Ціленку Олександру Миколайовичу, який проживає в с. Городнище,                  вул. Прокоповича, 3, Бахмацького р-ну.

1.1. Змінити цільове призначення земельної ділянки за адресою                                м. Борзна,  вул. Шевченка,2, площею 0,0758 га, кадастровий номер 7420810100:01:005:0019, яка перебуває у власності гр. Ціленка О.М. з - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Міський голова                                                                    А.М.Койда