рішення 28 сесії від 23 квітня 2019 року

Дата: 06.05.2019 11:38

двадцять  восьмої  сесії  сьомого  скликання

від 23 квітня 2019 року                                                                                                                   № 4-м-ХХVІІІ/VІІ

Про надання дозволу  на виготовлення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення)  меж  земельних ділянок  в  натурі

(на місцевості) під проектними дорогами

Розглянувши клопотання СТОВ «Дружба-Нова» керуючись Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», ст. 37-1,122 Земельного Кодексу України, міська рада  В И Р І Ш И Л А:

Надати дозвіл СТОВ «Дружба-Нова» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектними дорогами у масивах, що перебувають в оренді  СТОВ «Дружба-Нова»  орієнтовною площею 18,86 га земель колишніх КСП «Полісся», КСП «Авангард», КСП «Забілівське» на території Борзнянської міської ради Борзнянського району за цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Міський голова                                                             А.М.Койда