gov.ua
державні сайти України

рішення 28 сесії від 23 квітня 2019 року

Дата: 06.05.2019 11:40

двадцять  восьмої  сесії  сьомого  скликання

від 23 квітня 2019 року                                                                                                                    № 4-о-ХХVІІІ/VІІ

Про розгляд звернення

Лободи Г.М. про надання

у власність земельної ділянки

Розглянувши Звернення Лободи Ганни Миколаївни  від 21 квітня 2019 року «Про скасування рішення Борзнянської міської ради № 14- ХХ/VІІ 22 сесії 7 скликання від 14.06.2018 року  та надання у власність земельної ділянки по вул. Незалежності,8-а, м. Борзна», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин на території міської ради та питань охорони навколишнього середовища, керуючись ст.ст.26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Розглянути  на черговій сесії Звернення Лободи Г.М. про передачу  у власність земельної ділянки по вул. Незалежності,8-а, м. Борзна, 0,3569 га для ведення особистого селянського господарства після сплати боргу за оренду земельної ділянки в сумі 17997 грн.15 коп.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти постійну комісію з питань земельних відносин на території міської ради та питань охорони навколишнього середовища

Міський голова                                           А.М. Койда