рішення 28 сесії від 23 квітня 2019 року

Дата: 06.05.2019 11:41

двадцять  восьмої  сесії  сьомого  скликання

від 23 квітня 2019 року                                                                                                                № 6/2-ХХVІІІ/VІІ

Про розгляд відношень Борзнянської  ЦРЛ

та   Районної   централізованої    бібліотеки

сектору культури Борзнянської  РДА

Розглянувши  лист № 364 від 04.04.2019 року Борзнянської                      центральної районної лікарні та лист районної централізованої бібліотечної системи сектору культури Борзнянської райдержадміністрації, згідно                           ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська                    рада   В И Р І Ш И Л А:

1. Повернутися до розгляду даних заяв на наступній сесії при умові наявності вільних залишків та перевиконання бюджету.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та комунальної власності.

Міський голова                                                              А.М. Койда