gov.ua
державні сайти України

рішення 28 сесії від 23 квітня 2019 року

Дата: 06.05.2019 11:41

двадцять  восьмої  сесії  сьомого  скликання

від 23 квітня 2019 року                                                                                                                    № 4-н-ХХVІІІ/VІІ

Про   скасування   рішення   сесії

Борзнянської   міської  ради   від

14.06.2019 року № 14-1-ХХІІ/VII

Розглянувши Звернення Лободи Ганни Миколаївни  від 21 квітня 2019 року «Про скасування рішення Борзнянської міської ради № 14- ХХ/VІІ 22 сесії 7 скликання від 14.06.2018 року  та надання у власність земельної ділянки по вул. Незалежності,8-а, м. Борзна», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин на території міської ради та питань охорони навколишнього середовища та на виконання рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 19 листопада 2018 року, керуючись ст.ст.26,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Скасувати рішення 22 сесії 7 скликання Борзнянської міської ради від                  14 червня 2018 року № 14-1-ХХІІ/VII «Про надання у власність земельної ділянки (безкоштовна приватизація) Лободі Г.М.»

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти постійну комісію з питань земельних відносин на території міської ради та питань охорони навколишнього середовища

Міський голова                                                          А.М.Койда