gov.ua
державні сайти України

рішення 28 сесії від 23 квітня 2019 року

Дата: 06.05.2019 11:41

двадцять  восьмої  сесії  сьомого  скликання

від 23 квітня 2019 року                                                                                                                   № 6/5-ХХVІІІ/VІІ

Про міську Програму на підтримку

Борзнянського районного сектору

Управління Державної міграційної служби

України в Чернігівській області на 2019 рік

З метою належної реалізації на території Борзнянської міської ради державної політики у сфері міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів, а також протидії нелегальній міграції,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Міську Програму на підтримку Борзнянського районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області на 2019 рік (додається).

2. Виконання завдань Програми покласти на Борзнянський районний сектор УДМС України в Чернігівській області.

4. Фінансування заходів Програми здійснювати у межах видатків, передбачених міським бюджетом на 2019 рік .

5. Контроль за виконанням цього рішення та Міської Програми покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного  розвитку.

Міський голова                                                А.М. Койда