A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Борзнянська міська рада
Чернігівської області
Офіційний сайт

Рішення виконавчого комітету від 17 травня 2019 року № 8

Дата: 24.05.2019 11:15
Кількість переглядів: 244

 

УКРАЇНА

БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

17 травня 2019 року                                                                                                    № 25    

 

Про  дотримання   санітарно-гігієнічних та

ветеринарних вимог,  правил благоустрою

та захисту прав споживачів ПСК «Ринок».

 

 

            Керуючись ст. 30  Закону України «Про місцеве самоврядування                         в Україні» з метою встановлення стану дотримання санітарно-гігієнічних                   та ветеринарних вимог, правил благоустрою та захисту прав                          споживачів суб’єктом  господарювання ПСК «Ринок», виконком міської                   ради  В И Р І Ш И В:

 

     1. Зобов’язати  дирекцію ПСК «Ринок» (в особі Веремієнко Оксани Віталіївни) виконати рішення № 7-й-ХХVII/VІІ позачергової 27 сесії                              7 скликання від 14 лютого 2019 року щодо проведення приміщень у санітарний стан та виготовлення технічної документації.

 

     2. Звернутися до Чернігівської обласної спілки споживчих товариств та Центральної спілки  споживчих товариств України, щодо дотримання санітарно-гігієнчних та ветеринарних вимог правил благоустрою та захисту прав споживачів суб’єктом господарювання ПСК «Ринок» м. Борзна, Чернігівської області.

 

     3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Гуменського В.Г..

 

 

 

 

          Міський голова                                                             А.М.Койда

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

17 травня 2019 року                                                                                                    № 26    

 

Про  заяви  громадян  та

відношення  організацій

 

          Розглянувши заяви громадян та відношення організацій, виконавчий комітет міської ради  В И Р І Ш И В:

 

     1. Зобов’язати громадянина Сахна Віктора Івановича жителя                                вул. Пантелеймона Куліша, 124, кв. 9, привести земельну ділянку біля будинку в санітарний стан у виділенні землі відмовити;

     2. Зобов’язати Розявко Валентину Григорівну жительку                                        вул. Партизанська, 72-г прибрати з проїзної частини каналізаційну яму в                    2-х місячний термін до 17 липня 2019 року;

     3. Взявши до уваги колективне звернення жителів вулиці Чернігівська, 31, щодо малої напруги будинку звернутися в інспекцію  енергонагляду.

     4. Зобов’язати  Данька Анатолія Андрійовича  викласти бордюр,                    вул. Миру, 1, кв. 2,  по  рівню що вже раніше викладений по цьому узбіччю.

     5.  Взявши до уваги колективне звернення жителів вулиць Партизанська, Анатолія Олійника та Чернігівська,  погодити  встановлення дитячого майданчики та виділення місця для встановлення після погодження з мешканцями до прилеглої території.

   5.1. Надати дозвіл на спилювання аварійних дерев на території, які знаходяться на території встановлення дитячого майданчика.

     6. Взявши до уваги колективне звернення жителів вулиці  Київська, 71 та 73 погодити встановлення дитячого майданчики та виділення місця для встановлення після приведення до відповідного санітарного стану прибудинкової  території.

     7. З метою впорядкуванням нумерації будинків у м. Борзна,  присвоїти житловому будинку який належить Федченко Сергію Володимировичу, по вул. Красносільського, 20, номер вул. Красносільського, 20/1.

     8. Надати дозвіл «Borzna Muzic Fest» на користування сценою з 20-21 червня 2019 року.

     9. Керуючись рішенням Борзнянської міської ради дванадцятої сесії сьомого скликання від 06 березня 2017 року № 7-ХІІ/VІІ надати із бюджету міської ради допомогу в розмірі 1000,00 (одна тисяча)  гривень:

     - гр. Колесник Катерині  Василівні, яка проживає за адресою                                  с. Забілівщина, Борзнянського району, вул. Молодіжна, 5 на поховання сина Колесника Вячеслава Анатолійовича,  який помер 06 квітня 2019 року і на день смерті ніде не працював.

     - гр. Колесник Катерині  Василівні, яка проживає за адресою                                  с. Забілівщина, Борзнянського району, вул. Молодіжна, 5  на поховання сина Колесника Сергія Анатолійовича, який помер 28 березня 2019 року і на день смерті ніде не працював.

     - гр. Суржик Руслану Юрійовичу, який проживає за адресою с.Забілівщина, Борзнянського району, вул. Шевченка, 1 на поховання батька Федорченка Юрія Вячеславовича,  який помер 14 травня 2019 року і на день смерті ніде не працював.

     - гр. Жебелян Марії Володимирівні, яка проживає за адресою м. Борзна,                1 пров. Незалежності, 11 на поховання батька Жебеляна Володимира Борисовича, який помер 24 квітня 2019 року і на день смерті ніде не працював.

     - гр. Сибірко Катерині Володимирівні, яка проживає за адресою                            с. Кинашівка, Борзнянського району, вул. Ватутіна, 59-а  на поховання дядька Цилюрика Олександра Володимировича, який помер 27 березня 2019 року і на день смерті ніде не працював.

     - гр. Веремієнко Лідії Степанівні, яка проживає за адресою с.Кинашівка, Борзнянського району, вул. Берегова, 18 на поховання сина Стрішного Олександра Олександровича, який помер 01 травня 2019 року і на день смерті ніде не працював.

 

 

 

          Міський голова                                                         А.М.Койда

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

  Р І Ш Е Н Н Я

 

17 травня 2019 року                                                                                                № 27

 

Про видалення зелених насаджень

 

 

          Заслухавши інформацію головного спеціаліста-юрисконсульта про видалення зелених насаджень на території міської ради, виконком міської                                   ради  В И Р І Ш И В:

 

     1. Надати дозвіл  дирекції  Борзнянської  спеціалізованої  школи-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів  на спилювання  аварійних, сухих, перестійних дерев липи (2 одиниць) які знаходяться на території  парку навчального закладу.

     1.1. Деревину використати у рахунок за виконані роботи, за спилювання дерев.

 

     2. Надати дозвіл  Будаковій Катерині  Володимирівні на спилювання  аварійних, сухих, перестійних дерев породи в’яз  (3 одиниць) які знаходяться на території  Свириденка Юрія  Сергійовича.

 

     3. Звернутися в Борзнянський РЕМ для спилювання  аварійних, сухих, перестійних  дерев  породи  в’яз,   які знаходяться на вул. Красносільського,1  біля ліній електропередач.

 

 

 

 

          Міський голова                                                               А.М.Койда

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень