Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік

Дата: 21.06.2019 16:42

двадцять  дев’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 червня 2019 року                                                                                                                 № 1/2-ХХІХ/VІІ

Про  встановлення  ставок  та  пільг  із

сплати земельного податку на 2020 рік

Керуючись абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26                Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська                   рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Установити на території  Борзнянської міської ради:

1) ставки земельного податку згідно з додатками;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до                   пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 1.

2. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або офіційному сайті Борзнянської міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на  покласти на постійні комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку та з питань земельних відносин на території міської ради та питань охорони навколишнього середовища.

4. Рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року.

Міський голова                                                               А.М. Койда