Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Дата: 21.06.2019 16:43

двадцять  дев’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 червня 2019 року                                                                                                              № 1/3-ХХІХ/VІІ

Про встановлення ставок та пільг із

сплати податку на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки

Керуючися статтею 266 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Установити на території  Борзнянської міської ради:

1) ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

2. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або офіційному сайті Борзнянської міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на  покласти на постійні комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку та з питань земельних відносин на території міської ради та питань охорони навколишнього середовища.

4. Рішення набирає чинності  з 01 січня 2020 року.

Міський голова                                                              А.М. Койда