Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб підприємців

Дата: 21.06.2019 16:44

двадцять  дев’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 червня 2019 року                                                                                                             № 1/4-ХХІХ/VІІ

Про затвердження фіксованих ставок

єдиного  податку  для  фізичних  осіб

підприємців

Розглянувши рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку, відповідно до ст. 291 Податкового кодексу України, керуючись ст. 26                 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська                                рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Залишити без змін фіксовані ставки єдиного податку для фізичних                осіб – підприємців на 2020 рік, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності як такі, що затверджені рішенням 16 сесії 6 скликання  від 12 липня 2012 року (додається).

2. Оприлюднити  дане  рішення  на  офіційному  сайті  Борзнянської  міської  ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку.

Міський голова                                                                      А.М.Койда