рішення 29 сесії 7 скликання Про встановлення ставок транспортного податку

Дата: 08.07.2019 16:20

двадцять  дев’ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 червня 2019 року                                                                                                                      № 1/5-ХХІХ/VІІ

Про встановлення ставок

транспортного  податку

Керуючись пунктом 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», відповідно до Податкового кодексу України зі змінами і доповненнями,  міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити на 2020 рік ставку транспортного  податку  з  розрахунку на календарний рік у розмірі 25,000 гривень за кожен легковий автомобіль, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна                        понад 3000 куб. см.

2. Затвердити Положення про порядок справляння транспортного податку, (додаток  додається).

3. Оприлюднити  дане  рішення  і  положення  на  офіційному  сайті  Борзнянської  міської  ради.

Міський голова                                                                А.М.Койда