рішення 29 сесії 7 скликання Про безоплатну передачу основних засобів та матеріальних цінностей

Дата: 08.07.2019 16:25

двадцять  дев'ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 червня 2019 року                                                                                                                      № 5/2-ХХІХ/VІІ

Про безоплатну передачу основних

засобів та матеріальних цінностей

Відповідно до ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Передати  безоплатно основні засоби  із спільної комунальної власності територіальної  громади Борзнянської міської ради  з балансу   виконавчого комітету Борзнянської міської ради на баланс КП  «Борзна-Комунальник»:

- артезіанську свердловину по вул. Чернігівська, балансова вартість– 814861,00 грн.

2. Передати на баланс ТОВ «Колос» газонокосарку OLEJ MAC GV – 53TK, балансова вартість – 17000,00 грн.

3. Придбати та передати Прапор України з вишитим тризубом та бахромою  Борзнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Христини Алчевської, балансова вартість – 1800,00 грн.

4.  Передачу-приймання    основних   засобів    та   матеріальних  цінностей оформити згідно з чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням  рішення покласти постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку.

Міський голова                                                            А.М.Койда