рішення 29 сесії 7 скликання Про внесення змін до штатного розпису виконавчого апарату Борзнянської міської ради

Дата: 08.07.2019 16:27

двадцять  дев'ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 червня 2019 року                                                                                                                      № 5/1-ХХІХ/VІІ

Про внесення змін до штатного розпису

виконавчого     апарату     Борзнянської

міської ради

Відповідно до п. 5  статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України  № 174                від 07.02.2007р. «Про затвердження типових штатів працівників органів місцевого самоврядування», заслухавши міського голову щодо внесення змін до структури апарату виконавчих органів  та забезпечення належної роботи міською радою здійснення повноважень, наданих їй Конституцією України та законами України, міська  рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до штатного розпису виконавчого апарату міської ради, а саме:

1.1. Ввести з 20 червня 2019 року посаду у штатний розпис міської ради:

другу одиницю  посади державного реєстратора речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень  Борзнянської міської ради.

2. Головному спеціалісту-юрисконсульту Тарасенко Г.М. привести у відповідність зміни у штатний розпис виконавчого апарату міської ради.

Міський голова                                                                 А.М.Койда