рішення 29 сесії 7 скликання Про створення рекреаційної зони

Дата: 08.07.2019 16:28

двадцять  дев'ятої  сесії  сьомого  скликання

від 20 червня 2019 року                                                                                                                          № 4-ХХІХ/VІІ

Про створення рекреаційної зони

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія міської  ради  В И Р І Ш И Л А:

1. Створити рекреаційну зону для відпочинку населення в м. Борзна ставок             в районі  «Нового міста», в селі Забілівщина та на розі вул. Набережна та                     вул. Українська.

2. Контроль покласти на постійну комісію з питань земельних відносин  на території міської ради та питань охорони навколишнього середовища.

Міський голова                                                           А.М.Койда