Розпорядження міського голови про проведення спецперевірки

Дата: 29.07.2019 15:17

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 липня 2019 року                                                                                                                                              № 2

Про    проведення    перевірки

відповідно до Закону України

«Про очищення влади»

На виконання Закону України «Про запобігання корупції», Порядку
проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, затвердженого постановою КМУ від 25 березня 2015 року № 171:

1. Провести перевірку, передбачену Законом, щодо посадової особи місцевого самоврядування Гуменського  Володимира Григоровича, визначивши дня початку проведення перевірки 26 липня 2019 року.

2. Визначити головного спеціаліста юрисконсульта міської ради Тарасенко Ганну Михайлівну відповідальною за проведення перевірки.

3. Забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному              веб-сайті міської ради.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                           А.М.Койда