Розпорядження міського голови

Дата: 06.08.2019 16:22

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  05 серпня 2019 року                                                                                                                                        № 1

Про  скликання   2  сесії

7 скликання міської ради

Відповідно до п. 5, ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні» скликати позачергову 2 сесію міської ради 7 скликання 7 серпня 2019 року  о 1000 годині в приміщенні Борзнянської міської ради.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 року «Про міський бюджет на 2019 рік»

2. Земельні питання.

3. Повторний розгляд заяви Лободи Ганни Миколаївни від 12.10.2017 року про надання у власність земельної ділянки загальною площею 0,3569 га для ведення  особистого селянського  господарства, яка знаходиться за адресою:Чернігівська область, м. Борзна, вул. Незалежності, 8-а.

4. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги.

5. Інші питання.

Міський голова                                                               А.М. Койда