рішення 1 сесії 7 скликання Борзнянської міської ради

Дата: 02.08.2019 12:52

першої  сесії  сьомого  скликання

від 25 липня 2019 року                                                                                                        № 2-1/7

Про початок повноважень

Борзнянського міського голови

Заслухавши інформацію голови інформацію голови  Борзнянської міської територіальної виборчої комісії  Лищенко Світлани Михайлівни  про результати виборів міського голови Борзнянської міської ради обрання на посаду Борзнянської міської ради голови  Койду Анатолія Миколайовича, на підставі ч. 1 ст. 42 та ч. 3 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.12 ст. 85 Закону України «Про місцеві вибори», ст. 10, 11, 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію голови  Борзнянської міської територіальної виборчої комісії  Лищенко Світлани Михайлівни про результати виборів Борзнянського міського голови та обрання на посаду Борзнянського  міського  голови                 Койди Анатолія Миколайовича  взяти до відома.

2. Заслухати складення Присяги посадової особи місцевого самоврядування Борзнянської міської ради  головою  Койдою А.М. та вважати його таким, що вступив на посаду.

3. Присвоїти міському голові Койді А.М. 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах четвертої категорії посад.

Міський голова                                                    А.М. Койда