рішення 1 сесії 7 скликання Борзнянської міської ради

Дата: 02.08.2019 12:53

першої  сесії  сьомого  скликання

від 25 липня 2019 року                                                                                                        № 3-1/7

Про обрання лічильної комісії

міської ради

Заслухавши інформацію міського голови Койди Анатолія Миколайовича, який запропонував обрати лічильну комісію в складі 3 чоловік згідно до ст. 50 Регламенту роботи Борзнянської міської ради шостого скликання.  Шляхом відкритого голосування  обрати лічильну комісію із числа депутатів в складі 3 чоловік для таємного голосування по обранню секретаря міської ради з представників партій (блоків), які набрали найбільшу кількість голосів на виборах.

Лічильна комісія:

Аграрна партія України Блоха Юрій Анатолійович

ВО «Батьківщина» Мостепан Раїса Миколаївна

«Наш Край» Безкоровайний Сергій Олександрович

2. Заслухавши інформацію міського голови  «Про обрання лічильної комісії міської ради на постійній основі», який запропонував обрати лічильну комісію в складі 2 - 3 чоловік.

Безкоровайний Сергій Олександрович

Топчій Світлана Миколаївна