рішення 1 сесії 7 скликання Борзнянської міської ради

Дата: 02.08.2019 12:56

першої  сесії  сьомого  скликання

від 25 липня 2019 року                                                                                                    № 6-1-1/7

Про упорядкування умов оплати праці

міського  голови

Відповідно до статей 14, 15, 21, 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», статей 25, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови  Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», «Положення про преміювання та виплати надбавки  працівникам виконавчогоапарату Борзнянської міської ради» від 25.07.2019 року,  міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити міському голові Койді Анатолію Миколайовичу:

1.1. Посадовий оклад відповідно до додатку 50 до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268.

1.2 Згідно пункту 2 зазначеної постанови надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та за вислугу років.

1.3. Надбавку за 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування;

1.4. Надбавку за вислугу років в розмірі 30 відсотків до посадового окладу                        з урахуванням надбавки за ранг (стаж роботи у державній службі більше                    20 років;

1.5.  Здійснювати щомісячне преміювання міського голови та до державних, професійних свят, ювілейних дат в межах видатків, затверджених на оплату праці та економії фонду оплати праці та Положення про преміювання та виплати надбавки працівникам апарату міської ради протягом всього терміну повноважень на посаді міського  голови.

1.6. Надавати міському голові матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення у розмірі, що не перевищує середньомісячної його заробітної плати працівника.

1.7.  Норми цього рішення діють до прийняття відповідного рішення ради при внесенні відповідних змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.06 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», до статті 21 Закону України «Про службу  в органах місцевого самоврядування» та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

1.8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та питань комунальної власності.

Міський голова                                                          А.М. Койда