рішення 1 сесії 7 скликання Борзнянської міської ради

Дата: 02.08.2019 14:14

першої  сесії  сьомого  скликання

від 25 липня 2019 року                                                                                                    № 6-3-1/7

Про умови оплати праці заступника міського голови

з питань діяльності виконавчих органів

Відповідно до статей 14, 15, 21, 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», статей 25, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», «Положення про преміювання та виплату надбавки працівникам виконавчого апарату Борзнянської міської ради» від 25.07.2019 року,  міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Гуменському Володимиру  Григоровичу:

1.1. Посадовий оклад відповідно до додатку 50 до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268.

1.2 Згідно пункту 2 зазначеної постанови надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та за вислугу років.

1.3. Надбавку за  7 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

1.4. Надбавку за вислугу років в розмірі 40 відсотків до посадового окладу                          з урахуванням надбавки за ранг (стаж роботи у державній службі більше                      30 років);

1.5. Преміювання заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, здійснювати відповідно до особистого вкладу в загальні результати роботи проводити згідно розпорядження голови  в межах видатків, затверджених на оплату праці та економії фонду оплати праці та відповідно до Полження про преміювання та встановлення надбавок працівникам міської ради.

1.6. Надавати заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати працівника.

1.7.  Норми цього рішення діють до прийняття відповідного рішення ради при внесенні відповідних змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.06 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», до статті 21 Закону України «Про службу  в органах місцевого самоврядування» та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

1.8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та питань комунальної власності.

Міський голова                                                        А.М. Койда