рішення 1 сесії 7 скликання Борзнянської міської ради

Дата: 02.08.2019 14:23

першої  сесії  сьомого  скликання

від 25 липня 2019 року                                                                                                  № 10-1-1/7

Про    затвердження    Регламенту

роботи Борзнянської міської ради

сьомого скликання

З метою визначення порядку роботи Борзнянської міської ради сьомого скликання, врегулювання основних процедурних та організаційних питань у її діяльності,  відповідно до пункту 1 частини першої статті 26, пункту 13 статті 46, частини першої статті 59 Закону України  «Про місцеве самоврядування                 в Україні», міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Регламент роботи Борзнянської міської ради сьомого скликання (додається).

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення другої сесії сьомого скликання Борзнянської міської ради від 04 грудня 2015 року «Про затвердження Регламенту роботи Борзнянської міської ради сьомого скликання».

Міський голова                                                                 А.М. Койда