рішення 1 сесії 7 скликання Борзнянської міської ради

Дата: 02.08.2019 14:24

першої  сесії  сьомого  скликання

від 25 липня 2019 року                                                                                                      № 12-1/7

Про утворення старостинських округів

Борзнянської міської  ради

З  метою належного здійснення виконання наданих в.о. старостам повноважень щодо забезпечення захисту прав, свобод, інтересів громадян сільських населених пунктів, їх представництва, керуючись  Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статтею 1, пунктом 1 частини третьої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Утворити старостинські округи  Борзнянської міської  ради, згідно додатку.

2. Затвердити Положення про старосту.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради  з питань регламенту, забезпечення законності, правопорядку та запобігання корупції.

Міський голова                                                    А.М. Койда