рішення 1 сесії 7 скликання Борзнянської міської ради

Дата: 02.08.2019 14:25

першої  сесії  сьомого  скликання

від 25 липня 2019 року                                                                                                      № 13-1/7

Про  виготовлення гербових номерних

печаток   та   штампів   старостам   сіл

Борзнянської міської  ради

З метою належного надання адміністративних послуг на всій                   території Борзнянської міської об’єднаної територіальної громади, відповідно до Законів України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», «Про нотаріат», Постанови Кабінету Міністрів від 30 листопада 2011 року                  № 1242 «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, раді Міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади», наказу Міністерства юстиції України від 18.06.2015 №1000/5 «Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях» та керуючись статтями 14-1, 25, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Виготовити гербові печатки № 1, № 2, № 3, № 4. На печатці повинні міститися такі відомості: Україна, Борзнянська міська рада, Борзнянський  район, Чернігівська область, номер печатки (від 1 до 4), код 04061990,  (назва  старостинський округ)» .

2. Виготовити штампи (1-4) для проведення реєстрації/зняття з місця реєстрації проживання громадян. ( На печатці повинні міститися такі відомості: а, Борзнянська міська рада,  Чернігівської  області,Старостинський округ, Місце проживання зареєстровано за адресою, знято з реєстрації місця проживання.

3. Передати в.о. старостам гербові номерні печатки та штампи на зберігання та для використання в роботі, а саме:

• печатка та штамп № 1 – в.о.старости сіл Мала Загорівка, Вольниця, Червоне Озеро – Осипенко Ніні Миколаївні;
  • печатка та штамп № 2 – в.о.старости сіл Миколаївка, Іванівка, Суховодка –  Радченко Людмилі Михайлівні;
  • печатка та штамп № 3 – в.о.старости села Оленівка – Кривець Володимиру Васильовичу;
  • печатка та штамп № 4 – в.о.старости сіл Прачі, Адамівка – Білоус Григорію Івановичу.

4. Покласти персональну відповідальність за збереження та використання гербових печаток та штампів, які використовують в своїй роботі виконуючі обов’язки старост сіл Борзнянської міської об’єднаної територіальної громади на Осипенко Ніну Миколаївну, Радченко Людмилу Михайлівну, Кривець Володимира Васильовича, Білоус Григорія Івановича.

5. Ведення журналу обліку та видачі гербових печаток та штампів для проведення реєстрації місця проживання громадян доручити секретарю Борзнянської  міської ради  Дорош Людмилі Миколаївні.  (додаток 1).

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань  бюджету та фінансів.