рішення 1 сесії 7 скликання Борзнянської міської ради

Дата: 02.08.2019 14:25

першої  сесії  сьомого  скликання

від 25 липня 2019 року                                                                                                      № 14-1/7

Про покладання обов’язків

із вчинення нотаріальних дій

Відповідно до статей 140, 143 Конституції України, статей 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про нотаріат» та Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», міська рада ВИРІШИЛА:

1. Уповноважити Осипенко Ніну Миколаївну, яка виконує обов’язки старости сіл Мала Загорівка, Вольниця, Червоне Озеро Борзнянського району Чернігівської області (до обрання на перших виборах старости):

- як посадову особу органу місцевого самоврядування вчиняти нотаріальні дії, передбачені частиною першою статті 37 Закону України «Про нотаріат».

2. Уповноважити Радченко Людмилу Михайлівну, яка виконує обов’язки старости сіл Миколаївка, Іванівка, Суховодка  Борзнянського району Чернігівської області (до обрання на перших виборах старости):

3. Уповноважити Кривець Володимира Васильовича, який виконує обов’язки старости села Оленівка Борзнянського району Чернігівської області (до обрання на перших виборах старости):

4. Уповноважити  Білоус  Григорія Івановича, який виконує обов’язки старости сіл Прачі, Адамівка Борзнянського району Чернігівської області (до обрання на перших виборах старости):

5. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Міський голова                                                              А.М. Койда