рішення 1 сесії 7 скликання Борзнянської міської ради

Дата: 02.08.2019 14:26

першої  сесії  сьомого  скликання

від 25 липня 2019 року                                                                                                  № 14-1-1/7

Про покладання обов’язків

реєстрації/зняття з реєстрації

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада В И Р І Ш И Л А:

1. Уповноважити Осипенко Ніну Миколаївну, яка виконує обов’язки старости сіл Мала Загорівка, Вольниця, Червоне Озеро Борзнянського району Чернігівської області (до обрання на перших виборах старости):

- як посадову особу органу місцевого самоврядування здійснювати реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування.

2. Уповноважити Радченко Людмилу Михайлівну, яка виконує обов’язки старости сіл Миколаївка, Іванівка, Суховодка  Борзнянського району Чернігівської області (до обрання на перших виборах старости):

3. Уповноважити Кривець Володимира Васильовича, який виконує обов’язки старости села Оленівка Борзнянського району Чернігівської області (до обрання на перших виборах старости):

4. Уповноважити  Білоус  Григорія Івановича, який виконує обов’язки старости сіл Прачі, Адамівка Борзнянського району Чернігівської області (до обрання на перших виборах старости):

5. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Міський голова                                                  А.М. Койда