рішення 1 сесії 7 скликання Борзнянської міської ради

Дата: 02.08.2019 14:27

першої  сесії  сьомого  скликання

від 25 липня 2019 року                                                                                                  № 15-2-1/7

Про   порушення    клопотання   перед    Борзнянською

районною      радою        про      безоплатну      передачу

нерухомого майна із спільної власності територіальних

громад     сіл,      міста     Борзнянського     району     до

комунальної власності Борзнянської міської ради

Керуючись пунктом 7 розділу ІV «Прикінцеві положення» Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,  ст.ст. 25, 26,  частиною 2 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада  В И Р І Ш И Л А:

1. Порушити клопотання перед Борзнянською районною радою про безоплатну передачу нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл, міста Борзнянського району до комунальної власності Борзнянської міської ради із 01 січня 2020 року.

2. Направити прийняте рішення до  Борзнянської  районної ради для  розгляду.

3. Контроль покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та питань комунальної власності.

Міський голова                                                         А.М. Койда